07.12 2018

Szymbark

Uczniowie klasy IIIG spędzili tydzień w Ośrodku Edukacji Ekologicznej w Szymbarku. Zielona Szkoła położona na terenie Kaszubskiego Parku Narodowego to edukacyjna forma i wyjątkowe zajęcia przyrodnicze. Różnorodność zajęć i wykwalifikowana kadra "pasjonatów przyrody" towarzyszyła naszym uczniom. Zajęcia z kartografii, wyznaczanie azymutu, różnorodność świata zwierząt, wykonywanie mydeł i lekcja z zielarstwa to niektóre z oferowanych zajęć . Wspaniała przejażdżka wozem drabiniastym oraz wejście na Wieżycę urozmaiciły nam pobyt.
Dziękujemy Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Panu Mateuszowi i Marcinowi specjalistą od spraw edukacji ekologicznej za przyjęcie i zorganizowanie pobytu dla naszych uczniów.
 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net