04.06 2016

ODLOTOWA wycieczka!

W sobotę 4 czerwca klasy II i III SP wybrały się na  wycieczkę . Odwiedziliśmy Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy w Rębiechowie. Tam funkcjonariusze Straży Granicznej oprowadzili nas po terenie całego lotniska, przybliżyli pracę poszczególnych sektorów oraz przygotowali dla nas mnóstwo atrakcji! McDonalds też musiał się pojawić, gdyż najmłodsi nie chcieli go pominąć. Następnie udaliśmy się do fabryki cukierków w Gdańsku CIUCIU Cukier Artist. Jest to jedyna i najmniejsza monofaktura tworząca słodycze w oparciu o technologię XVII wieku w połączeniu z sercem i miłością. Produkcja łakoci odbywała się na naszych oczach i w całości była wykonana ręcznie. Po pokazie każdy z nas mógł zakupić słodkie, pyszne i kolorowe cudeńka. Najedzeni i uśmiechnięci udaliśmy się dalej z wizytą do Centrum Nauki Experyment w Gdyni, by pokazać dzieciom, że zdobywanie wiedzy może być wyzwaniem i przygodą. Mali odkrywcy mieli szansę na naukową zabawę przy interaktywnych stanowiskach. Samodzielna interakcja zachęciła do poznawania otaczającego świata. Dzień był pełen wspaniałych wrażeń, z którego zostały nam piękne wspomnienia i kolorowe zdjęcia.

Dyrekcja,uczniowie klas II i III oraz nauczyciele Społecznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Niepoględziu, składają gorące podziękowania Zarządowi i Dyrekcji Portu lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, za umożliwienie zwiedzenia portu oraz przybliżenie specyfiki pracy funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Dziękujemy funkcjonariuszom Straży Granicznej za oprowadzenie po terenie lotniska oraz przygotowanie atrakcji , które dostarczyły dzieciom niezapomnianych wrażeń. DZIĘKUJEMY!

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net