19.12 2018

Konkurs na kartkę bożonarodzeniową

Zadaniem uczestnika konkursu było samodzielne wykonanie kartki świątecznej w dowolnej technice plastycznej oraz napisanie życzeń w języku angielskim. Kształt i forma kartki były dowolne. Celem konkursu było: kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja i popularyzacja twórczości plastycznej oraz stworzenie możliwości udziału uczniów w konfrontacji z rówieśnikami (w dziedzinie sztuk plastycznych i kompetencji językowych w zakresie j.angielskiego).Konkurs trwał do 10 grudnia b.r. i przystąpiło do niego 25 uczniów. Uczniom klas 4-8, oraz ich opiekunom serdecznie dziękujemy za wyjątkowe i piękne kartki!

 
Kartki bożonarodzeniowe złożone na konkurs oceniło jury w składzie: pani Aleksandra Małecka, pani Dorota Grajczyk, pani Jagoda Grobelna- Pytkowska.
 
Wyniki konkursu:
 
1.Miejsce uczennica klasa VIII Zespół Szkół w Motarzynie
2. Miejsce uczeń klasa IV Szkoła Podstawowa w Nożynie
3. Miejsce uczeń klasa IV Zespół Szkół w Motarzynie

wyróżnienia: 

1. Uczennica klasa VI Zespół Szkół w Motarzynie
2. Uczennica klasa VII Zespół Szkół w Motarzynie
3. Uczennica klasa VI Szkoła Podstawowa w Nożynie
4. Roksana Grzonka klasa V Społeczna Szkoła Podstawowa w Niepoględziu
5. Paweł Kwiecień klasa VIII Społeczna Szkoła Podstawowa w Niepoględziu
 
Wszystkim laureatom konkursu serdecznie GRATULUJEMY i zapraszamy 21.12.2018r. o godzinie 12:00 do Społecznych Szkół w Niepoględziu na uroczyste wręczenie nagród.- jeżeli zwycięzca nie może być obecny prosimy o kontakt- nagrody wyślemy pocztą. tel 602-448-725 Aleksandra Małecka

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net