18.02 2021

„Święta w obiektywie” – wyniki konkursu szkolnego!

Uczniowie naszej szkoły (zerówka i klasy I-VIII) mieli okazję wziąć udział w konkursie fotograficznym, którego tematem były zdjęcia ukazujące atmosferę świąt Bożego Narodzenia np. przygotowania do świąt, wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, selfie z choinką w tle, itp. Wszystko zależało od kreatywności naszych uczniów! Wyniki konkursu pojawiły się 25 stycznia 2021 r. Autorzy najciekawszych zdjęć zostali nagrodzeni drobnymi upominkami:

  • I miejsce: Maciej Cuper (klasa V)
  • II miejsce: Jakub Lewandowski (klasa I)
  • III miejsce: Nela Krawętkowska (klasa II)
  • Wyróżnienia: Lena Pirch (klasa III), Maja Młyńska (klasa V), Anastazja Rybak (klasa III)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i zachęcamy do udziału w kolejnych!

                                                                                                                                Samorząd Uczniowski

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net