12.01 2022

„Myślę, więc czytam - czytam, więc myślę” 2021

W ramach kampanii edukacyjnej promującej czytelnictwo wśród dzieci i młodzieży chętni uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie ogólnopolskim. Udział w konkursie mogli wziąć uczniowie w wieku 13-19 lat. Należało udzielić w ciągu czterech kolejnych dni odpowiedzi na 4 pytania dotyczące lektur szkolnych, po wcześniejszym obejrzeniu filmiku na temat danej lektury. Konkurs miał formę online.  30 listopada 2021 r. poznaliśmy listę zwycięzców. Kilkoro uczniów naszej szkoły próbowało swoich sił w tym konkursie. Nagrodę książkową zdobyła Alicja Rybka – uczennica klasy VIII B. Nagroda bardzo pożyteczna, ponieważ była to „ulubiona” lektura ósmoklasistów – „Pan Tadeusz”.

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net