21.11 2022

Lekcja WF z gwiazdą sportu

Dnia 17.11.2022r nasza szkolę odwiedził zawodowy kolarz belgijskiej grupy Lotto Soudal Kamil Małecki.

Sportowiec opowiedział o swojej drodze na szczyt kolarskich wyżyn; przedstawił zasady zdrowego odżywiania się sportowców i o tym jak ważna jest ciężka                          i  systematyczna praca w drodze do celu.
Uczestnik Mistrzostw Świata i zwycięzca wielu wyścigów kolarskich  zademonstrował działanie nowinek technicznych w profesjonalnym rowerze szosowym, odpowiadał na pytania naszych uczniów i rozdawał autografy.
Pan Kamil przygotował także upominek dla NASZEJ SZKOŁY - koszulkę z autografem World Tour LOTTO SOUDAL , a także rozdawał gadżety kolarskie naszym przyszłym sportowcom .
Z całego serca dziękujemy za wspaniałą lekcje wychowania fizycznego i życzymy wielu sukcesów na kolarskich trasach UCI .
Panie Kamilu dziękujemy i trzymamy kciuki ! 

Copyright © 2002 - 2023 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net