01.03 2019

Dzień Babci i Dziadka u maluchów i czterolatków

Dzień Babci i Dziadka to wspaniała okazja do okazania swoim bliskim miłości, przywiązania i szacunku. W piękny sposób robią to przedszkolaki, gdyż ich występy  i wspólne zabawy z babciami i dziadkami są przepełnione radością. Również w tym roku, tuż przed feriami dzieci z grup 5 i 6 – latków zaprosiły swoich dziadków na występ, który przeniósł ich w czasy młodości, a dokładnie w lata siedemdziesiąte. We wspaniałych, kolorowych strojach i rytmie disco dzieci zaprezentowały inscenizację specjalnie przygotowywaną na tę okazję.
Pokazała ona,  że kilkuletnie wnuki tak naprawdę już wiele potrafią. Mili goście ze wzruszeniem słuchali wierszy i radosnych piosenek.
Wnuki w podzięce za całe dobro, które przekazują im dziadkowie obdarowali swoich bliskich samodzielnie wykonanymi prezentami i gromkim „Sto lat”. Po wspólnym poczęstunku, dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnych zabaw, w których dziadkowie musieli wykazać się pomysłowością, zdolnościami plastycznymi oraz tanecznymi. Było dużo śmiechu i zabawy!

Ogromne podziękowania kierujemy do rodziców naszych wychowanków za  zaangażowanie w przygotowaniu strojów oraz poczęstunku. Wasza pomoc jest nieoceniona. Dziękujemy.

Monika Dawidowska- Mularczyk

Małgorzata Paszki    

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net