15.12 2020

 

 

,,Mikołajki mogą być jak z bajki …

Dla każdego!

Dla Tomka, dla Majki,

Dla Agnieszki, dla Piotrka, Łukasza …

Więc uwaga!

Dziś Mikołaj zaprasza!”

Właśnie dzisiaj (7 grudnia 2020r.) w naszym przedszkolu wszyscy przenieśliśmy się w ,,bajkowy świat”. Nasze Przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo”. Od rana w przedszkolu panował gwar i radość, dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na niezwykłego gościa – Św. Mikołaja! Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki… to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie … JEST!! – PRAWDZIWY – ŚWIĘTY MIKOŁAJ! To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Dla naszego gościa mieliśmy również prezent – wyklejany portret wykonany przez dzieci.  Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Dużo radości sprawiła wszystkim – wspólna uczta z Mikołajem – mleko i ciasteczka…..mniam…. Dzieci zapraszały Go do domów oraz prosiły aby przyjechał do nich za rok. No… oczywiście obiecywały, że będą grzeczne.

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net