02.02 2021

Dzień Babci i Dziadka

 

Kochani, dziś okazja rzadka.

Mamy Dzień Babci oraz Dziadka.

Jak wiecie jest ich razem czworo,

co można sprawdzić, gdy się zbiorą.

Wciąż mówią wtedy o tych latach,

gdy jeszcze dzieckiem był mój tata.

A nasza mama bez swych lalek

do łóżka iść nie chciała wcale.

A teraz, jak ten czas wciąż leci!

Cieszą się z dzieci swoich dzieci.

I myślą widząc ich gromadkę,

że miło babcią być i dziadkiem.

Więc dziś spróbujcie zapamiętać.

Czym są dla dziadków ich wnuczęta?

I pięknej szansy nie przegapcie:

kochajcie Dziadków swych i Babcie!!

 

     W dniu 21 i 22 stycznia 2021 roku przedszkolaki przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków słowno - muzyczne niespodzianki. Zabrakło w tym roku wizyty seniorów w naszym przedszkolu ze względu na obostrzenia sanitarne. Mamy jednak nadzieję, że chociaż w małej części wnuczęta sprawiły swoimi występami  radość  najbliższym.

     Z okazji tego święta wszystkim wciąż młodym duchem Babciom i Dziadkom naszych przedszkolaków, w imieniu własnym oraz całej społeczności przedszkolnej, składamy najserdeczniejsze życzenia: zdrowia pozwalającego na aktywne życie i realizację swoich marzeń i pasji, wszelkiej pomyślności, optymizmu życiowego oraz niespotykanego szczęścia, które mogą dać tylko wnuczęta. Niech omijają Państwa troski i smutki dnia codziennego, a jesień życia będzie najlepszym czasem do spełnienia rzeczy dotąd niespełnionych. Żyjcie Państwo na przekór ZUS-owi  po sto lat, a najlepiej dłużej!

 

Pięciolatki

Sześciolatki

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net