10.06 2022

Piknik Rodzinny w grupie 5-latków

Jak co roku to święto rodziców jest jednym z najważniejszych i najmilszych uroczystości w przedszkolu. W tym roku grupa 5-latków zorganizowała piknik rodzinny w Gałęzowie na polu namiotowym u Pana Mariana Batóg. Celem imprezy było zaproszenie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom wielu okazji do radości, uśmiechu i dobrego nastroju.

Piknik rozpoczął się od zaprezentowania  część artystycznej z okazji Dnia Mamy i Taty oraz wręczenia własnoręcznie wykonanych upominków –  wyhodowanych przez dzieci kwiatków, w zrobionej przez siebie doniczce i lawendowej soli do kąpieli.

Podczas pikniku nie zabrakło tańców, konkursów dla dzieci i rodzin oraz wielu innych zabaw. W czasie trzy godzinnego spotkania wszyscy mogli również zasmakować pysznych domowych ciast czy też grillowanych kiełbasek.

Dzięki dopisującej pogodzie i zaangażowaniu rodziców impreza przebiegła pomyślnie. Zarówno rodzice jak i dzieci świetnie się bawili podczas pikniku. Tego typu imprezy z pewnością pozytywnie wpływają na wzmocnienie więzi rodzinnych, integrują rodziców z placówką, do której uczęszcza dziecko. Są równie doskonałą okazją do aktywnego i pożytecznego spędzenia wolnego czasu.

Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym w organizację i licznie przybyłym gościom.
 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net