23.11 2022

PASOWANIE MALUSZKÓW

„Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które  po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę  z edukacją. 

Dnia 23 listopada w naszym przedszkolu dzieci z najmłodszej grupy oficjalnie zostały  przyjęte do grona przedszkolaków. Było to dla nich ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia  z uśmiechem, słuchać Pani, pomagać kolegom, a także być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”. Nie zabrakło  dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka, a na zakończenie wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a rodziców z pewnością powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

 

Monika Dawidowska – Mularczyk

Beata Januszkiewicz

Natalia Wójcik

Copyright © 2002 - 2023 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net