15.02 2023

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU

Dzień Babci i Dziadka jest już na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych. Dni poprzedzające to ważne święto obfitowały w liczne próby oraz pracę nad prezentami dla dziadków. W tym roku uroczystość Dnia Babci i Dziadka w naszym przedszkolu odbyła się 15 lutego. Na zaproszenie dzieci do każdej grupy przybyli licznie babcie i dziadkowie, aby obejrzeć swoje wnuczęta podczas występów. Przedszkolaki przygotowały piękne wiersze i piosenki. Po części artystycznej ukochane wnuczęta w dowód pamięci i miłości, wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Następnie był czas na poczęstunek,                     o który zatroszczyły się mamy, za co serdecznie dziękujemy. Dużą radością dla dzieci jak i dziadków była możliwość wspólnych tańców i zabawy, które prowadził wodzirej. To były naprawdę wyjątkowe chwile. Babcie i dziadkowie z dumą i uśmiechem opuszczali nasze przedszkolne mury.

wychowawczynie

 

Copyright © 2002 - 2023 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net