15.05 2023

RADOSNE MALUSZKI W KINIE

Wielkie wydarzenie!!! 15  maja najmłodsze dzieci z naszego przedszkola wybrały się do kina na film pt.: „Kicia Kocia mówi: Dzień Dobry”. Była to dla wielu dzieci pierwsza wizyta w kinie.

Prawdziwą gratką dla małych widzów była możliwość zwiedzenia kina pod okiem doświadczonego pracownika. Wprowadził on młodych kinomanów w filmowy świat i opowiedział o tajnikach pracy na poszczególnych stanowiskach, m.in. biletera, kasjera czy pracownika obsługi baru. Dzieci miały również możliwość uczestniczenia w pokazie prażenia popcornu, który później mogły posmakować.

Seans wybranego przez nas filmu poprzedziła projekcja krótkiego filmu edukacyjnego z udziałem młodych kinomanów i gwiazd, m.in. Grażyny Torbickiej czy Katarzyny Bujakiewicz. To dzięki niemu dzieci poznały zasady kinowego savoir vivre’u i ciekawostki na temat dziesiątej Muzy.

To jednak nie był koniec niespodzianek, które czekały na początkujących kinomanów! Na zakończenie naszej wizyty dzieci dostały mnóstwo prezentów m. in. maskotkę słonika i pieczątki. Dostały także naklejki i certyfikaty uczestnictwa w pokazie w ramach Mojej Pierwszej Wizyty w Kinie, które przypieczętowały początek ich wielkiej przygody w świecie filmu.

Monika Dawidowska - Mularczyk

 

 

 

 

Copyright © 2002 - 2023 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net