19.03 2021

“Moja ulubiona postać z książki”  - WYNIKI KONKURSU

 W lutym 2021 roku odbył się konkurs fotograficzny adresowany do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych z terenu województwa pomorskiego, organizowany przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Słupsku. Zadanie konkursowe polegało na przebraniu się dziecka za ulubioną postać z wybranej książki. Celem tego przedsięwzięcia było m.in. rozwijanie wyobraźni i kreatywności u dzieci i młodzieży oraz promocja czytelnictwa. Ogłoszenie wyników konkursu miało miejsce 12 lutego br., wpłynęło aż 213 prac. Wyróżnienie w konkursie otrzymała uczennica naszej szkoły – Iga Kseniak (klasa VII).  Gratulujemy! Wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu z naszej szkoły, dziękujemy za udział i zachęcamy do dalszych działań!!!

Justyna Rybka

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net