20.03 2015

 

DOLINA – SŁUPIA

3 : 4

 

W środę 18 marca 2015r. o godz. 1600  zawodnicy Sperandy Gałąźnia Wielka rozegrali swój czwarty mecz sparingowy.  Tym razem spotkali się w Kobylnicy z liderem I grupy (Juniora D1). Mecz rozpoczął się od naporu naszych piłkarzy na bramkę  przeciwnika, co zostało udokumentowane strzeleniem gola po zespołowej akcji. Mimo dobrej gry w ataku i środku pola widać było braki kadrowe w naszej drużynie spowodowane kontuzjami zawodników. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 3:1. W drugiej odsłonie strzeliliśmy dwie bramki, ale gospodarze dołożyli jeszcze jednego gola ostatecznie wygrywając z naszą drużyną 4:3. Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego w sytuacji sam na sam z bramkarzem znalazł się Krystian Grajczyk i gdy wydawało się, że strzelenie bramki to tylko formalność został sfaulowany w polu karnym – sędzia nie zauważył tego faktu i zakończył zawody.Kolejny mecz zostanie rozegrany we wtorek 24 marca o godz. 1530 w Kołczygłowach z drużyną UKS Orzeł Kołczygłowy. Mecz o tyle ciekawszy bo derbowy.

Wszystkich chętnych kibiców serdecznie zapraszamy.

​Sylwester Barczyński

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net