17.10 2017

Pierwsze zwycięstwa!!!

Od tego sezonu do rozgrywek piłkarskich zgłosiliśmy dodatkowo dwie drużyny. Roczniki 2008 i 2009 tworzy grupę juniorów E2 natomiast roczniki 2010 i 2011 utworzyły grupę juniorów F2.

Obie ekipy rozegrały już po dwa turnieje. Po trudnym początku i zapłaceniu frycowego przyszedł czas na pierwsze bramki, pierwsze zwycięstwa, łzy i siniaki.

Juniorzy E2 podczas swojego drugiego turnieju, który odbył się w Gałąźni Wielkiej 7 października rozegrali trzy mecze wygrywając z drużyną z Miastka, remisując z drużyną z Tuchomia i ulegając bardzo silnej ekipie ze Studzienic. Ostatecznie zajęli drugie miejsce wśród czterech ekip. Strzelcem pierwszej bramki dla naszego zespołu okazał się Jakub Haliniak. Po jednej bramce strzelili jeszcze Hubert Gierczyński i Radosław Sobieraj.

Juniorzy F2 z kolei rozegrali swój drugi turniej w Niepoględziu. 30 września. Gościli w Niepoględziu drużyny ze Słupska i Ustki. W pierwszym meczu trochę nieporadności zagościło w szykach obronnych naszej drużyny i niestety, ale musieli  uznać wyższość drużyny ze Słupska z którą przegrali 1:3 (tu podkreślę, że pierwszą historyczną bramkę dla naszej drużyny strzeliła Martyna Pelowska). W drugim meczu przyszło się im zmierzyć z bardzo wymagającym przeciwnikiem z Ustki. No i tu doszło do niespodzianki. Po małych korektach ustawienia drużyny, dobrej współpracy całego zespołu  i przepięknych bramkach Antoniego Kloskowskiego nasz zespół pokonał Jantara Ustka 2:0.

Dziękuję rodzicom za piękny doping i już zapraszam na nasze kolejne turnieje. Pamiętajcie oni grają nie tylko dla siebie grają też dla Was.

Trener Sylwester Barczyński 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net