26.01 2018

Puchar Prezesa KS GTS Czarna Dąbrówka na wyciągnięcie ręki

Dopiero co rozpoczęliśmy ferie, a już duża grupa naszych najmłodszych piłkarzy wzięła udział w turnieju piłki halowej, który został zorganizowany w Czarnej Dąbrówce. Młodzi adepci sztuki piłkarskiej walczyli o Puchar Prezesa KS GTS Czarna Dąbrówka. W turnieju wzięło udział 8 drużyn. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny (starsza i młodsza). 

Jednej z naszych drużyn udało się zakwalifikować po fazie grupowej do półfinału, w którym zmierzyli się z mocną drużyną z Łeby. Mimo tego, że mieliśmy dużo okazji do rozstrzygnięcia tego meczu na naszą korzyść w podstawowym czasie, nie udało się zdobyć bramki i mecz zakończył się remisem. Niestety w rzutach karnych ulegliśmy przeciwnikowi 2-3 i to oni cieszyli się z wejścia do finału, a później z wygrania turnieju. W meczu o 3 miejsce zmierzyliśmy się z drużyną z Dębnicy Kaszubskiej. Ten mecz też zakończył się remisem, ale tym razem to nam sprzyjało szczęście w rzutach karnych i to my wygrywając mecz "wskoczyliśmy" na podium. 

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że w naszych drużynach większość chłopców była młodsza od swoich rywali. Grali chłopcy nawet 2 lata młodsi m.in. Olaf Grajczyk i Fabian Strychalski dzielnie spisując się na polu gry.  Ponadto bardzo dobrze prezentowały się dziewczynki. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za włożony wysiłek i gratulujemy godnej postawy. Trochę szkoda bo o mały włos, w sumie to o jeden rzut karny, a puchar mógł być nasz.

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net