02.02 2018

II miejsce w turnieju o Puchar GR Bieliński Czarna Dąbrówka - Karwno

 

W miniony weekend uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w turnieju o Puchar GR Bieliński Czarna Dąbrówka – Karwno, który został zorganizowany dla dzieci urodzonych w 2007 roku i młodszych. Po emocjonujących i bardzo zaciętych meczach jedna z naszych drużyn zajęła II miejsce. Przegrywając tylko w meczu finałowym 0-1 z drużyną z Borzytuchomia.

Uzyskany wynik bardzo cieszy i napawa optymizmem na przyszłość biorąc pod uwagę fakt, że w naszych drużynach zagrał tylko 1 zawodnik z rocznika 2007 pozostali to roczniki 2008/2009 a nawet 2010.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za włożony wysiłek i gratulujemy sportowej postawy.

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net