02.02 2016

Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W dniach 27-28 stycznia odbyły się te wspaniałe uroczystości.  Dzieci w tych dniach  zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.  Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny - recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Na koniec części artystycznej zaśpiewały „Sto lat”, a następnie wręczyły  drobne upominki i własnoręcznie wykonane laurki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków.

Po części artystycznej dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce. Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca.Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Dziękujemy rodzicom za pomoc przy przygotowaniu tych uroczystości.

Kochanym Babciom i Drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniach.

Bożena Bendzmer
Monika Dawidowska-Mularczyk
Joanna Włodarska
Małgorzata Zielińska

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net