29.02 2016

Promocja książki Aldony M. Pelplińskiej

„Na słomkowym dywanie – wiersze nie tylko dla dzieci”

W dniu 12.02.2016 r. odbyła się promocja książki Aldony M. Peplińskiej: „Na słomkowym dywanie – wiersze nie tylko dla dzieci” w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Motarzynie. W programie uroczystości (na peryferiach prezentacji twórczości Pani Aldony), znalazły się występy artystyczne dzieci oraz słodki poczęstunek. Uczniowie naszej szkoły z szacunkiem i zaciekawieniem towarzyszyli Pani Aldonie w tym ważnym dla niej dniu. Bardzo miłym akcentem dla naszej szkolnej społeczności była wiadomość o wynikach konkursu plastycznego „Mój dom-moja bajka. Ja napiszę – ty malujesz” i konkursu literackiego ogłoszonego przez naszą poetkę „I ja mogę napisać wierszyk”. Nasi uczniowie się napisali i… popisali!

  • Weronika Bąk – 1. miejsce w konkursie plastycznym
  • Katarzyna Lis – 2 miejsce w konkursie plastycznym
  • Julia Cybulska – 3. miejsce w konkursie plastycznym
  • Nikola Stachowiak – 2. miejsce w konkursie literackim
  • Weronika Bąk – 3. miejsce w konkursie literackim

Justyna Rybka

Copyright © 2002 - 2023 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net