01.02 2017

- WICEMISTRZOWIE POWIATU SŁUPSKIEGO -

Podczas Mistrzostw Powiatu Słupskiego Sztafet Pływackich w Redzikowie pływacy z Niepoględzia zajęli drugie miejsce w kategorii chłopców Szkół Podstawowych I Gimnazjalnych.

Nasi zawodnicy zdobyli także kilka miejsc na podium w klasyfikacji indywidualnej.

W konkurencji indywidualnej dziewcząt Szkół Gimnazjalnych zwyciężyła Julia Mac  na dystansie 100m. stylem klasycznym  (2:48,51s).

SKŁAD WICEMISTRZÓW POWIATU SŁUPSKIEGO (8 x 25m – 5:05,40 min) SP. :
1 – Jonatan Wantoch – Rekowski (2 miejsce indywidualnie - 25m stylem klasycznym – 50,97s)
2 – Nikodem Mularczyk (2 miejsce indywidualnie – 25m stylem grzbietowym – 47,8s)
3 – Krystian Andryszkowski (2 miejsce indywidualnie – 25m stylem dowolnym – 30,27s)
4 – Jakub Kozera (3 miejsce indywidualnie – 25m stylem dowolnym – 42.30s)
5 – Filip Mrzygłód (2 miejsce indywidualnie – 25m stylem dowolnym – 23,28s – chł. starsi)
6 – Mikołaj Miniach (2 miejsce indywidualnie – 25m stylem grzbietowym – 36,89s – chł. starsi)
7 – Andrzej Lis
8 – Nikolas Mróz

SKŁAD WICEMISTRZÓW POWIATU SŁUPSKIEGO  (8x 50m – 6:21,33 m) – GIMNAZJALIŚCI :
1 – Daniel Orłowski (2 miejsce indywidualnie – 50m stylem grzbietowym – 55,94s)
2 – Jakub Kwidziński
3 – Dawid Mostowy
4 – Jakub Stanisławek (2 miejsce indywidualnie – 50m stylem dowolnym – 42,81s)
5- Igor Stachowiak (2 miejsce indywidualnie – 100m stylem grzbietowym – 2:38, 93m)
6 – Krystian Grajczyk
7 – Aron Wantoch – Rekowski (2 miejsce indywidualnie – 100m stylem dowolnym – 1:32,34m)