Ważne tematy

W szkole jak w rodzinie

28.05 2017

Sobotni poranek przywitał nas słońcem; trzeba przyznać, że tegoroczny maj nie rozpieszczał nas dotąd piękną pogodą. Wielki Festyn Rodzinny w Niepoględziu zapowiadał się więc nieźle. By na godzinę 14.00 wszystko było gotowe, od samego rana uwijali się pracownicy naszych szkół, rada rodziców oraz firma „Przygoda Team” z Bytowa. Zapraszamy na relację i do galerii zdjęć!

więcej

Jasełka 2017

18.01 2017

Niepoględzkie jasełka 2017 za nami! Dziękujemy wszystkim aktorom amatorom - uczniom Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum w Niepoględziu, za ich pracę i zaangażowanie w przygotowanie tegorocznych jasełek.

więcej

Msza na Wodzie - dziękczynne czuwanie

24.07 2016

Po raz dziewiąty spotkaliśmy się nad Jeziorem Głębokim w Niepoględziu by sprawując MSZĘ na WODZIE złożyć Bogu dziękczynienie za dar świętego Jana Pawła II; 21 lipca 1964 roku ówczesny Bp Karol Wojtyła właśnie do tego miejsca dopłynął wraz z kajakową „rodzinką” podczas spływu Słupią. W tym roku uroczystości miały szczególny wymiar łączności z diecezjalnymi obchodami Światowych Dni Młodzieży w Pelplinie (23.07.2016).

więcej

Dobro dziecka = bezpieczna szkoła

20.04 2016

Dziś szkoły w Niepoględziu – z przedszkolem włącznie, to stabilne i sprawne środowisko edukacyjno-wychowawcze, z nowoczesnymi metodami edukacyjnymi, dobrze wyposażone, zatrudniające wykształcona kadrę, a przede wszystkim realizujące program pracy z dziećmi i młodzieżą od przedszkola aż po ukończenie gimnazjum. Tą bezpieczną sytuację dopełnia jeszcze fakt wyjątkowej atmosfery budowanej przez miejsce i ludzi, którzy od lat wkładają całe serce w jak najlepsze przygotowanie dzieci i młodzieży do dorosłego, odpowiedzialnego życia. Kiedy śledzimy losy naszych absolwentów – jasno widać, że nasza praca nie poszła na marne!

więcej

Błogosławionych Świąt!

24.03 2016

Niech Moc Zmartwychwstania Jezusa będzie dla nas wszystkich radością; w tej radości ogarniamy uczniów i absolwentów naszych szkół, drogich rodziców oraz całe Wasze rodziny, naszych Przyjaciół i mieszkańców naszych wsi. Pan prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

więcej

Do Rodziców

08.02 2016

Nowe wyzwania i nowe zadania stają także przed naszymi szkołami i przedszkolem. Wiążą się one nie tylko z zapowiedziami zmian w oświacie, przedstawianymi przez Rząd RP, ale także z przygotowywaną reorganizacją szkół na terenie gminy Dębnica Kaszubska, którą zapoczątkowały władze gminy.

więcej

Jasełka 2016

18.01 2016

Na scenie, którą urządziliśmy na najwyższej kondygnacji Spichlerza, podczas jasełek wystąpiło pięćdziesięcioro aktorów-amatorów, uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Niepoględziu.

więcej

Adwentowy Kalendarz Niespodzianek

18.12 2015

Kolejna edycja Adwentowego Kalendarza Niespodzianek dobiegła końca. Wszyscy zaśpiewali wybrane kolędy i wylosowali nagrody. Święta już tuż tuż.Rozpoczynamy przerwę świąteczną.

więcej

Dać radość dzieciom

22.11 2015

Z inicjatywy Klubu biegacza GOCH z Bytowa i przy współdziałaniu Społecznych Szkół oraz Stowarzyszenia SPERANDA z Niepoględzia przeżyliśmy fajne wydarzenie, którego celem była pomoc rodzinie państwa Gierczyńskich z Goszczyna.

więcej

Święto Szkoły

09.11 2015

Słowa ks. Tichnera „radość w myśleniu - myślenie w radości” stały się mottem tegorocznego Święta Szkoły w Niepoględziu, które obchodziliśmy w piątek 6 listopada br. Naszym zdaniem dobrze streszczają one historię piętnastu lat działalności społecznych szkół.

więcej

Dzień Braterstwa Stworzeń

05.10 2015

Trudno było uwierzyć, że to październik; chyba sam święty Franciszek z Asyżu zaprosił na swoje święto brata słońce! Grzało jak w letni dzień! Bez wątpienia był to jeden z powodów, dla których tłumy – nie tylko z okolicznych wsi, ale od Słupska po Bytów – ściągnęły do Niepoględzia by wspólnie przeżywać piętnasty już Dzień Braterstwa Stworzeń.

więcej

Nowy rok szkolny

31.08 2015

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września br. o godzinie 10.00. Zebrania rodziców w dniach 7-11 września w klasach. Poniżej dokładne informacje.

więcej

FESTYN RODZINNY

18.06 2015

Społeczne Szkoły i Przedszkole w Niepoględziu oraz Rada Rodziców serdecznie dziękują za przybycie wszystkim uczestnikom Festynu Rodzinnego w Niepoględziu.

więcej

10 urodziny przedszkola

18.05 2015

Nasze przedszkole ma już 10 lat !!!

więcej

Trwaja zapisy

22.04 2015

Trwają zapisy do Przedszkola, Społecznej Szkoły Podstawowej i Społecznego Gimnazjum w Niepoględziu.

więcej

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net