Przedszkole

Niepubliczne Przedszkole w Niepoględziu zainaugurowało swoją działalność 18 maja 2005 roku – w osiemdziesiątą piątą rocznicę urodzin Karola Wojtyły – Papieża Jana Pawła II. Utworzenie  niepublicznego przedszkola dla dzieci od 3 roku życia było decyzją, która zrodziła się po śmierci Jana Pawła II; jest to szczególne wotum za wielki pontyfikat papieża Polaka.

Program edukacji przedszkolnej wzbogacają dodatkowo zajęcia z języków obcych oraz rytmika i muzyka. Dzieci pracują w grupach wiekowych co doskonale rozwija ich umiejętności  i przygotowuje do etapu szkolnego. Przedszkole jest doskonale wyposażone w nowoczesny sprzęt i różnego typu zabawki edukujące i rozwijające umiejętności dzieci. Program przedszkola pozwala nam na wprowadzenie wczesnej diagnostyki różnego typu dysfunkcji oraz podejmowanie wczesnej terapii specjalistycznej co pozytywnie optymalizuje rozwój dzieci.

Organem prowadzącym przedszkole jest Stowarzyszenie SPERANDA. Przedszkolakom zapewniamy bezpłatny transport na zajęcia; zajęcia w przedszkolu jest bezpłatna.

Historia przedszkola wiąże się ściśle z historią pałacu, w którym się mieści oraz z życiem codziennym mieszkańców; dodatkowe szczegóły historyczne znajdziecie w dziale HISTORIA.

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net