27.04 2015

Sezon rozpoczęty !!!

Zawisza Borzytuchom -  Dolina Speranda Gałąźnia Wielka

0 : 5

W sobotę 25 kwietnia juniorzy KS Dolina Speranda Gałąźnia Wielka rozpoczęli rundę wiosenną sezonu rozgrywkowego 2014/2015 w ramach rozgrywek klasy okręgowej juniorów D2 meczem z drużyną Zawiszy Borzytuchom.

Mecz rozpoczął się o godzinie 1100.  Od początku spotkanie przebiegało pod dyktando naszej drużyny. Akcje na bramkę rywala sunęły jedna za drugą, przy bardzo nielicznych kontratakach rywali, które szybko były neutralizowane przez naszych defensorów. W pierwszej połowie meczu stworzyliśmy klika 100% sytuacji do strzelenia bramki rywalowi, ale za każdym razem piłka mijała słupek lub poprzeczkę. Na bramki musieliśmy poczekać do drugiej połowy meczu. Wtedy to po indywidualnej akcji Szymona Stępniewskiego objęliśmy prowadzenie. Po kolejnych 30 sekundach prowadziliśmy już 2-0 (za sprawą Krystiana Grajczyka). Trzeciego gola zdobył Sebastian Pawlak po ładnym strzale z rzutu wolnego.  Dwie kolejne bramki strzelił Szymon Stępniewski.

Już dziś zapraszamy na kolejny mecz, który odbędzie się w Gałąźni Wielkiej 3 maja o godz. 1700 po meczu seniorów. Naszym rywalem będzie drużyna z Kołczygłów. Liczymy na doping i wsparcie.