18.06 2015

​​Festyn Rodzinny w Niepoględziu

 

Społeczne Szkoły i Przedszkole w Niepoględziu oraz Rada Rodziców serdecznie dziękują za przybycie wszystkim uczestnikom Festynu Rodzinnego w Niepoględziu.

 

 

Przeżyjmy to jeszcze raz...

 

MECZ OTWARCIA

rozpoczęty przez Panią Wójt Iwonę Warkocką

Dolina Junior - Dolina Senior

(9:8)

 

 

Uczestnicy festynu bawili się na konkurencjach:

 

​BIEGI:

 

Przedszkolaki - dziewczynki:

I miejsce - Tatiana Gierczyńska (Budowo)

II miejsce - Daria Mostowa (Niepoględzie)

III miejsce - Patrycja Kwidzińska (Niepoględzie)

 

Przedszkolaki - chłopcy:

I miejsce - Antek Kloskowski (Niepoględzie)

II miejsce - Igor Michalak (Niepoględzie)

III miejsce - Fabian Strychalski (Niepoględzie)

 

Klasa I - II - dziewczynki 

I miejsce -Kaja Grajczyk (Niepoględzie)

II miejsce - Zosia Kloskowska (Niepoględzie)

III miejsce - Julia Pirch (Niepoględzie)

 

Klasa I - II - chłopcy

I miejsce -Kryspin Gierczyński (Motarzyno)

II miejsce - Adrian Czyżewski (SP2 Słupsk)

III miejsce - Kordian Zawacki (SP2 Słupsk)

 

Klasa III - IV - dziewczynki

I miejsce - Daria Orłowska (Niepoględzie)

II miejsce -Nikola Stachowiak (Niepoględzie)

III miejsce - Victoria Cyra (Niepoględzie)

 

Klasa III - IV - chłopcy

I miejsce - Krzysztof Kasprowicz (SP Rekowo)

II miejsce - Adrian Mostowy (SP Rekowo)

III miejsce - Filip Mrzygłód (Niepoględzie)

 

Klasa V- VI - dziewczynki

I miejsce - Ludwika Korniat (SP2 Słupsk)

II miejsce - Julia Mrzygłód (Niepoględzie)

III miejsce - Ola Wyka (ZS Kołczygłowy)

 

Klasa V- VI - chłopcy

I miejsce - Oliwier Jańczyk (Kołczygłowy)

II miejsce - Krystian Grajczyk (Niepoględzie)

III miejsce - Mikołaj Kulawski (SP2 Słupsk)

 

Gimnazjum - dziewczęta

I miejsce - Magda Pela (Niepoględzie)

II miejsce - Martyna Kępa (Kołczygłowy)

III miejsce - Kamila Jabłońska (Niepoględzie)

 

Gimnazjum - chłopcy

I miejsce - Dominik Cyrson (GIM2 Bytów)

II miejsce - Damian Młyński (Niepoględzie)

III miejsce - Adam Cybulski (Niepoględzie)

 

OPEN - kobiety

I miejsce - Teresa Stachowiak

II miejsce - Ewelina Kraska

III miejsce - Anna Michalak

 

OPEN - mężczyźni

I miejsce - Jarosław Heyka

II miejsce - Grzegorz Borecki

III miejsce - Dominik Cyrson

 

SZKOŁY

I miejsce - Niepoględzie

II miejsce - SP-2 Słupsk

III miejsce - ZS Kołczygłowy

 

TURNIEJ SZACHOWY O PUCHAR WÓJTA

I miejsce - Ignacy Truszkowski​

II miejsce - Rajmund Wantoch

III miejsce - Dominik Szrejder (I Gim Niepoględzie)

 

OPONA

I miejsce - Sebastian Zernek (II Gim Niepoględzie)

 

 

PRZECIĄGANIE LINY

I miejsce - OSP Motarzyno

 

 

PRZECIĄGANIE BUSA

I miejsce - Arek Orłowski

 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW LEŻĄC

kategoria do lat 18

​I miejsce - Bartosz Smutek (115 kg)

kategoria powyżej lat 18

I miejsce - Arek Orłowski (130 kg)

 

Kliknij aby przejść do galerii

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net