11.06 2015

 

Szkolny Konkurs Profilaktyczny

            26 marca uczniowie gimnazjum przystąpili do konkursu profilaktycznego. Uczestnicy konkursu mieli do rozwiązania test składający się z  2 części. Pierwsza część składała się z 17 pytań zamkniętych, w których odpowiedź prawidłowa jest tylko jedna. Druga część polegała na ocenie prawdziwości 15 stwierdzeń. Na napisanie testu uczestnicy mieli 30 minut.  Po zaciętej rywalizacji komisja wyłoniła dwóch laureatów, którzy będą reprezentowali naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Profilaktycznym pod hasłem „Porzucamy złe nawyki na rzecz profilaktyki” w Słupsku.

Laureatami szkolnego konkursu profilaktycznego zostali:

I.                   Kacper Tomaszewski

II.                Daria Gierczyńska

 

Serdecznie gratulujemy!!!!

J. Grobelna-Pytkowska

A. Paluch

 


 

LAUREAT KONKURSU POWIATOWEGO!!!

 

          Z ogromną radością informujemy, że uczeń naszego gimnazjum Kacper Tomaszewski, został laureatem Powiatowego Konkursu Profilaktycznego pod hasłem „Porzucamy złe nawyki na rzecz profilaktyki”. Kacper wraz z Darią Gierczyńską reprezentowali naszą szkołę na Powiatowym Konkursie Profilaktycznym, który odbył się 21 maja w starostwie Powiatowym w Słupsku.

         Uczniowie rozwiązywali test, którego zakres tematyczny obejmował: profilaktykę uzależnień, profilaktykę zakażeń wirusem HIV, główne problemy zdrowotne w Polsce, higienę psychiczną, aktywność fizyczną, żywność i żywienie, bezpieczeństwo, profilaktykę wypadków, urazów i zatruć. Można było zdobyć 30 punktów.

          Po pierwszym etapie najwięcej - po 23 punkty uzyskali: Emilia Tokarska z Gimnazjum w Sycewicach, Joanna Smorawska z Gimnazjum w Siemianicach, Agnieszka Wach z Gimnazjum w Objeździe i Kacper Tomaszewski ze Społecznego Gimnazjum w Niepoględziu. Oni też przystąpili do drugiego etapu, rywalizując o miejsca od pierwszego do trzeciego. Odpowiadali na 3 pytania otwarte.

           Zwyciężyła Joanna Smorawska z Siemianic, drugie miejsce zajął nasz Kacper, a trzecie – Emilia Tokarska z Sycewic. Wyróżniono Agnieszkę Wach z Objazdy.

 

 

GRATULUJEMY!!!

Link do strony: tutaj

 

J. Grobelna-Pytkowska

A. Paluch

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net