Uczestniczymy w akcji "Gorączka złota"

Podsumowaliśmy pierwszy etap akcji charytatywnej organizowanej przez Polski Czerwony Krzyż -  „Gorączka Złota”. Akcja ta ma na celu zebranie jak największe ilości „złotych” monet, które w czerwcu zostaną przekazane do słupskiego oddziału PCK. Następnie Bank PKO BP przeliczy monety zebrane 
z całego powiatu słupskiego i dzięki nim dzieci z najuboższych rodzin naszego powiatu pojadą  na kolonie. 
Jeszcze raz gorąco apelujemy do wszystkich uczniów, by wsparli naszą  akcję ! Opróżnione skarbonki już stoją w Waszych klasach, i póki co, świecą pustkami. Jeśli wrzucicie kilka grosików do skarbonki  każdego dnia,  nie odczujecie tego w swoim portfelu, a możecie  stać się współautorami DOBRYCH UCZYNKÓW. 
Serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy już wsparli  „Gorączkę Złota” i wierzymy, że w dalszym ciągu możemy na Was liczyć. Poniżej znajdują się informacje o tym, ile każda klasa zebrała od października 2010 roku: OP i PRZEDSZKOLE  – 41,82 zł, Kl. I – 33,26 zł, Kl. II – 22,22 zł, Kl. III – 11,81zł, Kl. IV – 11,17 zł, Kl. V – 22,80 zł, Kl. VI – 14,49 zł, Kl. IG – 10,04 zł, Kl. IIG – 5,10 zł, Kl. IIIG – 4,50 zł. 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net