10.12 2016

XI BIEG MIKOŁAJKOWY W BOROWYM MŁYNIE

„TORPEDA ODPALIŁA”- PIĄTE ZWYCIĘSTWO Z RZĘDU ANTKA !

W deszczową sobotę 10.12.2016 r. w Borowym Młynie odbył się XI BIEG MIKOŁAJKOWY zaliczany do  EDYCJI CROSS FESTIVAL.  Trasa biegu była ciężka, mokra i bardzo śliska. Na starcie stawali najlepsi zawodnicy m.in. z Lęborka, Człuchowa, Chojnic, powiatu bytowskiego, którym warunki atmosferyczne nie były straszne.

Nasi zawodnicy nie przestraszyli się warunków atmosferycznych ani zawodników i bez kompleksów dzielnie rywalizowali zdobywając kilka miejsc na podium.

Na uwagę zasługuje piąte z rzędu zwycięstwo (z dużą przewagą) naszej „TORPEDY” i bezapelacyjnego lidera cyklu Antka Kloskowskiego, który nie dając złudzeń rywalom prowadził bieg od startu do mety powiększając przewagę.

W biegu gimnazjalistek pięknym finiszem popisała się nasza najlepsza lekkoatletka Magda Pela wywalczając drugie miejsce. Cieszy także znakomita postawa Nikoli Stachowiak, która wraca do formy po chorobie  (w biegu klas V-VI SP zajęła szóste miejsce).  Systematyczna praca owocuje  także u Nikoli Kloskowskiej, która z biegu na bieg  staje się coraz mocniejsza (11. miejsce).

Nasze maluchy także spisały się znakomicie. Piękny bieg Karoliny Orłowskiej, Zosi Kloskowskiej, Wiktorii Kuraś ( wszystkie na podium) oraz  waleczny Michał Janecki, który biegnąc na drugiej pozycji  pomylił trasę (nadrobił ok 200m) i zdołał ukończyć bieg na 11. miejscu.

Wyniki zawodników z Niepoględzia :
1miejsce – Antoni Kloskowski ( ur. 2010r. )
2 miejsce – Magda Pela ( gimnazjum )
2 miejsce – Karolina Orłowska ( kl. I-II SP )
4 miejsce – Zosia Kloskowska ( kl. I-II SP )
4 miejsce – Wiktoria Kuraś ( ur. 2010 r. )
6 miejsce – Nikola Stachowiak ( kl. V-VI SP )
8 miejsce – Tatiana Gierczyńska ( kl. I-II SP )
9 miejsce – Dominika Białowicz ( kl. III-IV SP )
10 miejsce – Jakub Rzeźnicki ( kl. I-II SP )
11 miejsce – Kryspin Gierczyński ( kl. III-IV SP)
11 miejsce – Michał Janecki ( kl I- II SP ) – pomylił trasę
11 miejsce – Nikola Kloskowska ( gimnazjum ) – czekamy na pierwszą dziesiątkę
12 miejsce – Mikołaj Miniach ( kl. V-VI SP )
13 miejsce – Daniel Orłowski ( gimnazjum )
14 miejsce – Magda Janecka ( kl. I – II SP )
15 miejsce – Daniel Furman ( kl. III – IV SP )
16 miejsce – Sara Stychalska ( gimnazjum )
17 miejsce – Krystian Grajczyk ( gimnazjum)
18 miejsce – Adam Skwara ( gimnazjum )
18 miejsce – Wojciech Tomaszewski ( kl. I – II SP )

Niemal wszyscy zawodnicy ukończyli bieg w pierwszej ( punktującej dla szkół ) szesnastce.

Sześć miejsc na podium i dziewięć w pierwszej dziesiątce to dobry wynik.