15.02 2017

Dzień Babci i Dziadka

„Rodzinne tradycje pielęgnować trzeba. Babcia, mama, wnuczka, inaczej się nie da. Dziś Wam dziękujemy nasi przyjaciele, Tobie Babciu, Dziadku pomyślności wiele.”

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Wszyscy wiemy jaką nieocenioną pomocą są dziadkowie przy wychowywaniu wnuków, umożliwiając rodzicom pogodzenie pracy z obowiązkami domowymi.

Święto Babci i Dziadka to wyjątkowy dzień, kiedy wnuczęta w szczególny sposób mogą okazać swoim bliskim szacunek, oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie. Zapraszanie dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez naszego przedszkola.

Najmłodsze i najstarsze przedszkolaki uczciły ten dzień 15 lutego. W walentynkowym nastroju zaprezentowały przedstawienie, które dostarczyło Dziadkom wielu wzruszeń  i uśmiechów, bo przypomniało Im o latach młodości.

Potem życzyły dużo, dużo zdrowia i długich lat życia, wręczyły prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy.

Miłą niespodzianką dla zaproszonych gości była wspólna zabawa przy muzyce, zwłaszcza taniec Dziadków do baletu „Jezioro Łabędzie” i „Makarena” w wykonaniu kochanych Babć z rekwizytami, które wywołały wiele śmiechu.

W rytmach „Samby” zakończyliśmy tą wspaniałą uroczystość.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzone chwile. Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Kochanym Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu,

a rodzicom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu.

Wychowawczynie
 Bożena Bendzmer
Monika Dawidowska - Mularczyk

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net