11.03 2017

Gdyńskie szaleństwo!

W sobotę 11 marca klasa czwarta i piąta wyruszyły na wycieczkę do Gdyni. Droga upłynęła szybko i wesoło, uczniowie śpiewali i żartowali.

Pierwszym punktem wycieczki było Gdyńskie Oceanarium, wspaniały świat zwierząt morskich i lądowych, niektórzy z uczestników wycieczki pierwszy raz widzieli np.: piranie, rekiny, anakondy …..itd. Selfi z tymi zwierzętami nie miały końca. Po wyjściu z oceanarium trzeba było trochę powietrza , więc jak znalazł przydało się zwiedzanie Skweru Kościuszki a tam ORP Błyskawica i Dar Pomorza.

Następnym krokiem były harce i zabawy w Centrum Nauki Eksperyment, to miejsce to raj dla młodych głów naszych uczniów, bo wszystko można było dotknąć i samemu wypróbować. Opiekunowie (Pani Klaudia i Pan Artur) byli żywym przedmiotem badań.

Po takich atrakcjach brzuchy okazały się być puste więc ruszyliśmy do McDonald`s, a co tam się działo to już wszyscy się domyślają…

Na zakończenie niespodzianka , obserwowanie startujących samolotów z lotniska w Gdańsku dla wielu uczestników wycieczki był to pierwszy raz , kiedy mogli widzieć jak stratuje żelazny ptak.

Artur Stefaniuk

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net