09.06 2017

DZIEŃ MATKI w Przedszkolu

„Jesteś mamo skarbem mym, Kocham Ciebie z całych sił.”


Dzień Matki jest jednym z najpiękniejszych świąt, pełnym kwiatów i serdecznych życzeń. Święto to jest wyrazem wdzięczności, szacunki i miłości.

Dnia 30.05.2017r. dzieci z grup 4 i 5-latków  słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza. Po wspaniałym występie, w którym dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne, na twarzach mam zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po zakończonym programie artystycznym dzieci wręczyły swoim mamom piękne prezenty i zaprosiły na słodki poczęstunek.

W tym dniu dzieci postanowiły podarować również swoim kochanym mamom chwilę relaksu, zapraszając je do tajemniczego świata luksusu i absolutnego relaksu, a mianowicie do „Salonu Piękności”. Mamy mogły skorzystać z profesjonalnych zabiegów fryzjerskich i kosmetycznych, takich jak masaż relaksacyjny, wizaż oraz manicure. W rolę kosmetyczek, masażystów i fryzjerów wcieliły się oczywiście przedszkolaki. Atmosfera tej uroczystości była podniosła, ale i bardzo radosna. Przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze. 


Joanna Roda

Małgorzata Zielińska

 

Dzień Matki w Zerówce

„Maj to życie, maj to kwiaty,

maj w uczucia jest bogaty.

Maj to miesiąc najpiękniejszy,

Tobie Mamo go oddaję,

by ten dzień był najpiękniejszy...”

Tak 25 maja br. dzieci z zerówki powitały swoje Mamy, które zaprosiły do biblioteki szkolnej z okazji Ich święta. Złożyły Mamom piękne i wzruszające życzenia dziękując za Ich miłość, dobroć, cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wybacza. Wręczyły także laurki i piękne portrety Mam, które same wykonały. Po słodkim poczęstunku zaprosiły Mamy do wspólnej zabawy „Kocham cię książko”. Były to potyczki z wesołymi wierszami Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Najwięcej radości sprawiły wszystkim kalambury, urodzinki i     wiersze czytane przez Mamy. Na zakończenie dzieci podarowały książeczki ze specjalną dedykacją „Poczytaj mi, Mamo!”

Mamy nadzieję, że Dzień Mamy w bibliotece to dowód na to, że nie jest to tylko miejsce, gdzie przechowuje się i wypożycza książki, ale również wspaniała zabawa, która na długo pozostanie w pamięci zarówno Mam jak i dzieci.

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net