02.12 2017

O WŁOS OD PODIUM !

HALOWY  TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W MIASTKU

Nasi JUNIORZY D1 pokazali charakter podczas halowego turnieju piłki nożnej grając z rywalami starszego rocznika (JUNIOR-a C1) w Miastku.    

Piłkarze  „DOLINY” dzielnie walczyli nie ustępując bardziej doświadczonym zespołom. Na uwagę zasługuje mecz o trzecie miejsce naszych zawodników z zespołem gospodarzy. Gra była bardzo wyrównana i po strzale Oskara Wilgi  zaczęła się od prowadzenia „naszych”. Radość trwała krótko bo po niespełna 3 min. Było już 1:1.

Szał na trybunach, mocny doping i piękna akcja drużyny gospodarzy doprowadziła do prowadzenia zespołu z Miastka 2:1. Druga połowa to atak za atakiem naszych zawodników, które po strzale Sary Strychalskiej doprowadziły do wyrównania. W końcowych sekundach meczu to jednak gospodarzom udaje się zdobyć bramkę dającą trzecie miejsce. Mecz o trzecie miejsce zakończył się wynikiem 3:2 dla zespołu z Miastka lecz my schodziliśmy z parkietu z podniesionym czołem i lekkim niedosytem.

Brawa należą się wszystkim naszym piłkarzom za walkę i poświęcenie; świetne interwencje bramkarzy ( Ignacy Zakrzewski, Dastin Komar), dobre i  składne akcje naszych zawodników to dobry prognostyk przed kolejnymi turniejami i rundą wiosenną JUNIORA D1.

 

Karol Szczepański

 

Copyright © 2002 - 2016 Stowarzyszenie Speranda - niepogledzie.pl
Projekt i wykonanie - MARCINSKIBA.net